Balla Dóra → Kiemelkedően jól tervezett, nagyon igényes szakkönyv. Megjelenése, arányrendszere, egyedi színhasználata, hibátlan tipográfiája által egyszerre egy tökéletesen tipografizált szakkönyv és egyszerre egy izgalmas és szemet gyönyörködtető könyvtárgy.
Bárdi Anna → A tervezőjére jellemző, apró részletekre is kiterjedő magas szakmai igényességgel, jó ízléssel és korszerű grafikai látásmóddal megtervezett kiadvány a Nyugat európai könyvpiacon is megállná a helyét.
Déri Ákos → Megfelelően hideg fotók, átgondolt tipográfia. Egy szakkönyv, amely albumnak is beillik. Az általában mostoha sorsú tartalomjegyzékek, jegyzetek és képalák dicsérete.
Istvánkó Bea → Minden részletében gondosan megtervezett kötet. Formabontó a borító átmenetes színválasztása, melyhez remekül passzol a kiválasztott emblematikus kép. A könyv diemnziói, a tipográfia és a lapok élfestése ugyancsak gondosan tervezettek, kellemessé teszik a kézben forgatást.
L2 → A ritkán látott színátmenetes borító, előzékpapír és az élfestés magára vonzza a tekintetet és egyben jól reflektál a címben hivatkozott Magyar Pavilionra. A borító feszessége koherens módon köszön vissza a belíveken is.
Szilágyi Róza Tekla → A mezőny számomra legkedvesebb borítója, a színátmenet felidézi a pavilon mázas cserepeinek és kerámiadíszítésének fényjátékát – emellett a kötet mérete és arányai igazán kényelmessé teszik annak forgatását.
Valuska László → 1909 óta áll a Magyar Pavilon a Velencei Biennálén, mely a világ egyik legfontosabb művészeti színtere. A magyar jelenlét történetét bemutató kötetnek sikerült megoldania, hogy a Maróti Géza tervezte épület motívumai visszaköszönjenek a kötet arculatában.